ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы «Адалдық сағаты» акциясы

Информатика кафедрасының 2 курс ИС-21, ВТиПО-21, И-21, ИС/у-23 топ студенттеріне ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агентігімен (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мүлдем төзбеушілікті көрсететін құндылықтар жүйесін сақтауға және нығайтуға бағытталған қарқындым жұмыстар атқарылу мақсатында кураторлық сағат өткізілді.

Осы бағыттағы жұмыстардың мүмкіндіктерін одан әрі кеңейту үшін тұрақты негізінде «Адалдық сағаты» акциясы ұйымдастырылып отыр.

«Адалдық сағаты» акциясы аясында филиология ғылымдарының докторы, профессор, Түркітанушы ғалым Сабыр Мұрат Бөкенбайұлымен мемлекеттік тілде түсіріліп, ЮТУБ каналынан сілтеме арқылы студенттер тыңдады. Интернет ресурстарын әлеуметтік желі арқылы көріп өз ойларымен бөлісті.

Топ кураторы оқытушы, магистр

Б.С. Насырова